Czyszczenie tapicerki meblowej Kraków
Totalne ZERO
  • 0zł za dojazd
  • 0zł za odplamianie
  • 0zł za usuwanie gumy, wosku itp.
  • 0zł za program antyalergiczny
  • 0zł za usuwanie włosów i sierści
0
Dodatkowe korzyści
  • Krótki czas schnięcia
  • Włókna odzyskują kolory
  • Eliminacja roztoczy i alergenów
  • Usunięcie przykrych zapachów i plam
  • Materiał jest puszysty i miły w dotyku

Cennik – czyszczenie tapicerki meblowej u Klienta:

Minimalne zamówienie na terenie Krakowa – od 150zł, poza Krakowem – od 200zł. Ceny są orientacyjnie podane w widełkach „od – do”.
Dokładna kwota zależy od ilości mebli, rodzaju materiału, stanu zabrudzenia, budowy i wielkości czyszczonego przedmiotu. Chcesz poznać dokładniejszą wycenę – prześlij zdjęcia na nr 506 507 171 lub mailowo.

Obejrzyj krótkie filmiki VIDEO, a po więcej zdjęć zapraszamy do GALERII

TAPICERKA MEBLOWA Cena
Krzesło, Pufa, Podnóżek od 10zł
Fotel (siedzisko + oparcie) 35zł – 55zł
Fotel (siedzisko + oparcie + boki) 45zł – 75zł
PRANIE TAPICERKI DLA FIRM – PEŁNA OFERTA < dowiedzieć się więcej
Sofa 2-3 os., Wersalka, Kanapa 150zł – 220zł
Narożnik (do 160 x 240) 190zł – 250zł
Narożnik (duży / z zagłówkami / w kształcie litry “U”) od 250zł
Poduszka 5zł – 25zł
Tapczan 1 os. 80zł – 130zł
Wezgłowie + rama łóżka 80zł – 180zł
Materac sypialniany 1 os. (ok. 80 x 200): jednostronne / obustronne (odkażanie i dezynfekcja) 70zł / 100zł
Materac sypialniany 2 os. (ok. 160 x 200): jednostronne / obustronne (odkażanie i dezynfekcja) 100zł / 150zł
IMPREGNACJA (efekt wodoodporności / hydrofobowy / kwiat lotosu / “spływa jak po kaczce”) wycena
TAPICERKA SKÓRZANA (czyszczenie i impregnacja) +45% do cen powyżej
INNE Cena
Fotelik dziecięcy (samochodowy) + plastiki / Nosidełko od 90zł
Wózek dziecięcy / Spacerówka + plastiki / Gondola od 140zł
Kojec dla psa / domek dla kota od 30zł
Kilimy, Gobeliny (ozdoby ścienne) wycena

Cena może wzrosnąć w przypadkach – usuwanie zapachów, pleśń, duże gabaryty, nietypowe wykończenie, bardzo  mocne zabrudzenia, duża ilość sierści itp.
UWAGA!  Istnieje możliwość przywiezienia mebli na czyszczenie + suszenie do naszej firmy. Indywidualna wycena. Szczegóły tel. 506 507 171

6 etapów – czyszczenia u Klienta – metoda ekstrakcyjna:

Próba materiału i dobór detergentów – Usługę zaczynamy od rozpoznania rodzaju włókna i sprawdzenia jego stabilności. Na tym etapie dobierana jest odpowiednia technika pracy, sprzęt, rodzaje środków czyszczących oraz ich bezpieczne stężenie.

Wstępne rozpuszczanie brudu – Drugim krokiem jest naniesienie na czyszczoną powierzchnię tzw. presprayu. Jest to mocno stężony preparat, który ma za zadanie rozpuścić zanieczyszczenia, „pracując” nad nimi kilka minut.

Wcieranie presprayu – Następną czynnością jest wtarcie preparatu w głąb materiału przy użyciu szorowarki lub ręcznej szczotki o odpowiedniej twardości w zależności od rodzaju czyszczonej powierzchni.

Odplamianie – Do usuwania szczególnie trudnych zanieczyszczeń używamy dedykowanych odplamiaczy. Na tym etapie staramy się usunąć plamy po napojach (wino, herbata, kawa, soki itp.), gumy do żucia, wosk, plastelinę, smary, tłuszcze, wymioty, plamy po pisakach, ślady po długopisie, rdzawe nacieki, krew itp. zabrudzenia, których usunięcie wymaga odpowiednich preparatów, sprzętu i wiedzy.

Kilkukrotne dogłębne płukanie – Ostatni etap polega na dogłębnym wypłukaniu z tapicerki wszystkich zabrudzeń, usunięciu roztoczy i alergenów przy pomocy ekstraktora, który pod ciśnieniem wtryskuje roztwór środka czyszczącego, a następnie zasysa go wraz z brudem do osobnego zbiornika. Jest to najskuteczniejsza metoda, która nie powoduje szybszego brudzenia się materiału (tzw. ekstrakcja).

ImpregnacjaUsługa dodatkowa – wycena. Na życzenie klienta, po czyszczeniu możemy zaimpregnować tapicerkę specjalnym impregnatem hydrofobowym. Nadaje on materiałom wodoodpornych właściwości (efekt kwiatu lotosu), przez co zabezpiecza, zwiększa szanse na usunięcie plam, a płyny spływają “jak po kaczce”.

Czas schnięcia – Wielu Klientów informuje nas, że po usługach niektórych firm obicie schło nawet kilka dni. My nie przemaczamy, a wilgoć nie przenika w głąb mebla. Wilgotna pozostaje tylko powierzchnia materiału, która wysycha w przeciągu od kilku do kilkunastu godzin. Stopień nawilgocenia możemy porównać do odwirowanego prania. Odpowiednia technika, doświadczenie i sprzęt pozwalają nam zmniejszyć namoczenie do minimum. Podkreślę, że nadmiar wilgoci odsysany jest pod dużym podciśnieniem do maszyny dzięki wydajnym turbinom ssącym. Na proces schnięcia ma wpływ rodzaj tapicerki, stopień zabrudzeń, temperatura w pomieszczeniu, cyrkulacja powietrza oraz jego wilgotność.

Aby dowiedzieć się więcej na temat sprzętu oraz techniki czyszczenia wykorzystywanej przez nasza firmę zapraszamy do zakładki technologia i sprzęt.

Zobacz też: DYWANOMAT 24h/7 , STACJONARNA PRALNIA DYWANÓW , PRANIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Dlaczego my?

70%

Naszych Klientów pochodzi z poleceń

13 lat

Doświadczenia
w branży

9400

Przedmiotów
czyszczonych rocznie

6 dni

Dyspozycyjności
Pracujemy od Pon - Sob

-23% VAT

Możliwość korzystnego odliczenia podatku VAT

Zaufali nam między innymi: