Technologia
Sprzęt:

Posiadamy nowoczesny park maszynowy o wysokich parametrach i różnym przeznaczeniu, co czyni naszą pracę sprawną, precyzyjną oraz nieprzerwaną w razie awarii. Pracujemy z urządzeniami takich marek jak KARCHER, Numatic, TASKI, Profi Europe, UNGER i innymi. Do pracy w małych pomieszczeniach stosujemy kompaktowy sprzęt dostosowany do panujących warunków. Podejmując zlecenia na dużych obiektach używamy większe i wydajniejsze urządzenia. Jesteśmy w stanie obsługiwać powierzchnie od kilkunastu do kilku tysięcy metrów kwadratowych. Nasi pracownicy w połączeniu z parkiem maszynowym tworzą niezawodny i mobilny zespół mogący oferować usługi bez większych ograniczeń na terenie całej Polski.

Technologia:

Co rok podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i targach. Wiedzą praktyczną i doświadczeniami wymieniamy się z zaprzyjaźnionymi firmami działającymi w branży sprzątającej na terenie Polski i zagranicy. Dzięki temu mamy pewność, że możemy oferować usługi na najwyższym możliwym poziomie.

Czyszczenie wykładzin, dywanów oraz tapicerki:

Od początku powstania naszej firmy sprawdzamy nieustannie najnowsze preparaty oraz techniki czyszczenia dywanów, wykładzin oraz tapicerki. Zdajemy sobie sprawę, że nigdy nie będziemy w stanie usunąć wszystkich plam i przebarwień, jednak systematycznie minimalizujemy procent tych najtrudniejszych. Poniżej znajduje się graficzne przedstawienie technologii, która dzięki największej skuteczności z pośród innych jest najchętniej stosowana na całym świecie.

Pranie ekstrakcyjne

Detergent rozpuszczony z wodą jest wtryskiwany pod dużym ciśnieniem w materiał, przy pomocy ekstraktora, odrywając cząstki brudu. Następnie rozpuszczony brud dzięki mocnej turbinie jest dogłębnie wysysany do osobnego zbiornika. Dzięki temu procesowi, mechanicznie i chemicznie usuwany jest brud, roztocza i alergeny. Odpowiednie dobranie preparatów i sprzętu w tej technice, nie powoduje szybszego brudzenia się materiału.

Dlaczego my?

70%

Naszych Klientów pochodzi z poleceń

13 lat

Doświadczenia
w branży

9400

Przedmiotów
czyszczonych rocznie

6 dni

Dyspozycyjności
Pracujemy od Pon - Sob

-23% VAT

Możliwość korzystnego odliczenia podatku VAT

Zaufali nam między innymi: