Czyszczenie dywanów Kraków
Totalne ZERO
  • 0zł za dojazd
  • 0zł za odplamianie
  • 0zł za usuwanie gumy, wosku itp.
  • 0zł za program antyalergiczny
  • 0zł za usuwanie włosów i sierści
0
Dodatkowe korzyści
  • Krótki czas schnięcia
  • Włókna odzyskują kolory
  • Eliminacja roztoczy i alergenów
  • Usunięcie przykrych zapachów i plam
  • Runo jest puszyste i miłe w dotyku

Cennik – Czyszczenie dywanów i wykładzin u Klienta:

Minimalne zamówienie na terenie Krakowa – od 100zł, poza Krakowem – od 120zł. Ceny są orientacyjnie podane w widełkach „od – do”. Dokładna kwota zależy od stopnia zabrudzenia, rodzaju włókna, rodzaju pomieszczenia i ilości pranej powierzchni.

Zapraszamy również do  STACJONARNA PRALNIA DYWANÓW

Obejrzyj krótkie filmiki VIDEO, a po więcej zdjęć zapraszamy do GALERII

DYWANY Cena
KRÓTKI WŁOS – sztuczne i wełniane od 12zł /m2
SHAGGY – tzw. włochacze od 15zł /m2
Jedwab, Wiskoza, Orientalne, Delikatne, Kilimy, Gobeliny wycena
Wycieraczka, dywanik łazienkowy itp. – do 1 m2 5zł – 15zł /szt.
WYKŁADZINY Cena
do 30 m2 od 12zł /m2
PRANIE WYKŁADZIN BIUROWYCH – PEŁNA OFERTA < kliknij, aby dowiedzieć się więcej
ponad 30 m2 do 200 m2 6zł – 12zł /m2
ponad 200 m2 + podsuszanie wycena
Schody / nakładki na schody od 3zł /szt.
Maty wejściowe / wycieraczki przemysłowe wycena
CZYSZCZENIE WYKŁADZIN NA SUCHO Cena
ZALETY – krótki czas schnięcia – suche nawet w 2 godziny! – szybkość usługi – dezynfekcja powierzchni – bezpieczeństwo
Czyszczenie zalecane w przypadku zadbanych wykładzin i lżejszych zabrudzeń ze względu na mniej dogłębną penetrację włókien podczas czyszczenia. od 3zł /m2

5 etapów – czyszczenie u Klienta – metoda ekstrakcyjna:

Próba materiału i dobór detergentów – Usługę zaczynamy od rozpoznania rodzaju włókna i sprawdzenia jego stabilności. Na tym etapie dobierana jest odpowiednia technika pracy, sprzęt, rodzaje środków czyszczących oraz ich bezpieczne stężenie.

Wstępne rozpuszczanie brudu – Drugim krokiem jest naniesienie na czyszczoną powierzchnię tzw. presprayu. Jest to mocno stężony preparat, który ma za zadanie rozpuścić zanieczyszczenia „pracując” nad nimi kilka minut.

Wcieranie presprayuNastępną czynnością jest wtarcie preparatu w głąb runa przy użyciu szorowarki lub ręcznej szczotki o odpowiedniej twardości w zależności od rodzaju czyszczonej powierzchni.

Odplamianie Do usuwania szczególnie trudnych zanieczyszczeń używamy dedykowanych odplamiaczy. Na tym etapie staramy się usunąć plamy po napojach (wino, herbata, kawa, soki itp.), gumy do żucia, wosk, plastelinę, smary, tłuszcze, wymioty, plamy po pisakach, ślady z tonera i długopisu, rdzawe nacieki, krew itp. zabrudzenia, których usunięcie wymaga odpowiednich preparatów, sprzętu i wiedzy.

Kilkukrotne dogłębne płukanie Ostatni etap polega na dogłębnym wypłukaniu z włókien wszystkich zabrudzeń, usunięciu roztoczy i alergenów przy pomocy ekstraktora, który pod ciśnieniem wtryskuje roztwór środka czyszczącego, a następnie zasysa go wraz z brudem do osobnego zbiornika. Jest to najskuteczniejsza metoda, która nie powoduje szybszego brudzenia się materiału (tzw. ekstrakcja). Tak wykonana usługa gwarantuje długotrwały efekt czystości.

Czas schnięcia – Wielu Klientów informuje nas, że po usługach niektórych firm dywany schły nawet kilka dni. Wykonując usługę na miejscu u Klienta nie przemaczamy dywanów na wskroś, czyli do takiego stopnia, aby był mokry od spodu. Wilgotne pozostaje runo, czyli górna część, która wysycha w przeciągu od kilku do kilkunastu godzin. Na proces schnięcia ma wpływ rodzaj dywanu, temperatura w pomieszczeniu, cyrkulacja powietrza oraz jego wilgotność. Odpowiednia technika, doświadczenie i sprzęt pozwalają nam zmniejszyć namoczenie do minimum. Podkreślę, że nadmiar wilgoci odsysany jest pod dużym podciśnieniem do maszyny dzięki wydajnym turbinom ssącym. Po czyszczeniu można wejść na dywan w czystym obuwiu.

Aby dowiedzieć się więcej na temat sprzętu oraz techniki czyszczenia wykorzystywanej przez nasza firmę zapraszamy do zakładki technologia i sprzęt.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Dlaczego my?

70%

Naszych Klientów pochodzi z poleceń

12 lat

Doświadczenia
w branży

9400

Przedmiotów
czyszczonych rocznie

6 dni

Dyspozycyjności
Pracujemy od Pon - Sob

-23% VAT

Możliwość korzystnego odliczenia podatku VAT

Zaufali nam między innymi: