Współpraca

Szkolenie z prania tapicerki, dywanów, wykładzin oraz Auto detailing

Szkolenie skierowane jest do osób zaczynających przygodę z czyszczeniem tapicerki, dywanów i wykładzin oraz tapicerki samochodowej, jak również dla firm które chcą rozszerzyć działalność.

Jak zapewne da się zauważyć, moja firma zajmuje się zawodowo czyszczeniem w szerokim zakresie. Jestem w tej branży od 2011 roku, zatrudniam kilku pracowników. Informacje, które przekazuje na szkoleniach, nie są ograniczone konkretną marką. Cała przekazywana wiedza to obiektywna opinia oparta na doświadczeniu, zebranym podczas czyszczenia tysięcy przedmiotów, wszelkich dostępnych materiałów, używając i testując bardzo szeroki wachlarz dostępnych preparatów.

Jako praktyk tego biznesu postanowiłem podzielić się wiedzą i doświadczeniem tworząc szkolenia, ale przeprowadzając je według własnych zasad, nie stosowanych gdzie indziej.

W tym biznesie dotychczas do wszystkiego trzeba było dochodzić samemu. Chcę to zmienić. Decydując się na szkolenie skrócisz czas rozkręcania biznesu, zaoszczędzisz pieniądze, unikniesz stresu i poczujesz się pewnie w tym co robisz. Po kursie w Studio Porządku przygotujesz się do zawodu na Polskim rynku i wskoczysz na wyższy poziom.

– CZY WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W KURSIE?

Uważam, że inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją. Szkolenie w Studio Porządku to nie reklamowy bełkot. Przekazuję konkretne informacje i rozwiązania problemów, na które próżno szukać odpowiedzi u handlowców, na forach internetowych, prezentacjach, reklamach itd. Mówiąc krótko – jeżeli wchodząc w ten biznes w 2011 roku spotkałbym człowieka, który podzieli się wiedzą jaką posiadam obecnie, o wielu usprawnieniach i stosowanej chemii wiedział już wtedy, zaoszczędziłbym mnóstwo czasu, nerwów i pieniędzy. Jeżeli naprawdę chcesz zarabiać czyszcząc – kurs zwróci się w chwili jego ukończenia. Pomyśl, że startujący w tym biznesie płacą np. za sprzęt 6000zł, a Ty po kursie masz lepszy za 3000zł. Korzyści, jakie będziesz czerpać w kolejnych okresach działalności to czysty zysk i oszczędności. W krótszym czasie osiągać będziesz lepsze efekty itd. To niektóre korzyści.

.

– DLACZEGO KURS W STUDIO PORZĄDKU?

  • “Studio Porządku Kraków” posiada aktualny wpis do państwowej ewidencji instytucji szkoleniowych
  • Możliwość pokrycia kosztów kursu z funduszów UE, Urzędu Pracy oraz Wojskowego Biura Emerytalnego itp.
  • Po ukończeniu szkolenia Kursant otrzymuje imienny Certyfikat oraz Zaświadczenie o odbyciu kursu. Dodatkowym dokumentem jest konspekt ze szkolenia opisujący omawiane zagadnienia. Wszystkie 3 dokumenty są respektowane przez Urzędy Pracy itp.
  • Każde szkolenie przeprowadzam indywidualnie z jedną osobą. Spotkanie “1 na 1”. Nie ma mowy o kilkunastoosobowych, zbiorowych szkoleniach. 100% czasu i uwagi jest skupione na Twoich potrzebach i problemach, na które otrzymasz konkretne rozwiązanie.
  • Sugeruje jaki sprzęt i preparaty wybrać do danych czynności. Jeżeli nie wiesz jakie maszyny kupić na początek, boisz się że wydasz kilka tysięcy złotych na niepotrzebne urządzenia itd. – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.
  • Zdradzam tajniki, aby praca była łatwiejsza, a efekt jak najlepszy. Tuning sprzętu, najskuteczniejsze odplamiacze itp. zabiegi to niektóre elementy, które poznasz. 
  • Kurs nie jest prowadzony przez handlowca reprezentującego producenta danej chemii lub urządzeń. Do wszystkiego dochodziłem sam, popełniając błędy, eksperymentując, inwestując czas i pieniądze. Wykorzystaj jak najlepiej swoje ciężko odłożone pieniądze lub zdobytą dotację. Jako praktyk pomogę Ci w tym, zamiast mydlić oczy mało wartymi prezentacjami. Żadnego lokowania produktów!
  • Kursant w razie zainteresowania może skorzystać z RABATów na zakup chemii i sprzętu nowego i używanego, wypracowanych przez lata u różnych dostawców.

– CZAS TRWANIA I MIEJSCE KURSU
– ILE TO KOSZTUJE?
– PAKIETY I SZCZEGÓŁOWY ZAKRES SZKOLEŃ

Jeżeli chcesz poznać szczegóły jakie są rodzaje szkoleń, ile trwa i kosztuje kurs oraz jaki jest dokładny zakres – zapraszam do kontaktu: biuro@studioporzadku.pl, oraz telefonicznie 506 507 171 lub 600 633 443.

VIDEO: https://www.youtube.com/StudioPorzadku/videos – Ty też możesz uzyskiwać takie efekty!
FB:
https://www.facebook.com/StudioPorzadku – Polub nasz profil i bądź na bieżąco
Referencje: https://studioporzadku.pl/referencje
Zdjęcia przed / po: https://studioporzadku.pl/galeria – Pokażę Ci jak osiągać takie rezultaty

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Dlaczego my?

70%

Naszych Klientów pochodzi z poleceń

13 lat

Doświadczenia
w branży

9400

Przedmiotów
czyszczonych rocznie

6 dni

Dyspozycyjności
Pracujemy od Pon - Sob

-23% VAT

Możliwość korzystnego odliczenia podatku VAT

Zaufali nam między innymi: