Sprzątanie biur Kraków
Sprzątanie biur:

Zamów bezpłatną wycenę. Przyjedziemy, ustalimy szczegóły. Zaproponujemy konkretną cenę za zakres prac, który Cię interesuje.

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Cykliczne sprzątanie biura

Ważne jest aby porządek w miejscu pracy był utrzymany przez cały czas, a to wymaga regularnego sprzątania.

Bez znaczenia, czy w biurze pracuje kilka czy 250 osób, czy jest to ogromny obiekt w nowoczesnym biurowcu, czy też niewielka powierzchnia w kamienicy. Powierzone zadanie wykonujemy tak, abyś każdego dnia czuł, że Twoje biuro jest posprzątane i gotowe na stawianie czoła kolejnym wyzwaniom. Dążymy do tego, aby każdy zakamarek Twojego biura, od podłogi, przez wykładziny czy biurka, aż po łazienkę i aneks kuchenny był zadbany oraz czysty. Używamy własnej, profesjonalnej chemii. Nie musisz martwić się również o artykuły typu: papier toaletowy, ręczniki papierowe, mydło oraz inne niezbędne środki potrzebne do sprzątania – to wszystko zapewnimy sami.

Obsługujemy również szkoły, sklepy,  hotele,  przedszkola, magazyny, osiedla mieszkaniowe oraz lokale usługowe.

Jednorazowe sprzątanie biura

Firma sprzątająca, z którą współpracowałeś do tej pory nie wywiązywała się ze swojej pracy należycie? Samodzielnie sprzątasz biuro, ale w natłoku obowiązków i małej ilości czasu, kurz układa się ponownie warstwami? Biuro jest w opłakanym stanie ponieważ impreza firmowa wymknęła się spod kontroli? Biuro jest po remoncie i wymaga gruntownego sprzątania?
Pozwól nam zająć się porządkami w Twoim biurze, a będziesz mieć więcej czasu na prowadzenie swojej firmy.
Ekipa sprzątająca chętnie doprowadzi do odpowiedniego stanu Twoje pomieszczenia. Sprawimy, że Twoje miejsce pracy będzie zadbane i czyste. Skontaktuj się z nami, a najszybciej jak to możliwe wyślemy serwis sprzątający.

Wynajem pracownika

Ekspresowe sprzątanie biura przed ważnym spotkaniem? Nietypowe zlecenie? Na wszystkie te problemy istnieje proste i korzystne dla Ciebie rozwiązanie – wynajem doświadczonych pracowników sprzątających. Prosimy o kontakt mailowo lub telefonicznie. Przyjedziemy na miejsce i przygotujemy ofertę.

Dlaczego my?

70%

Naszych Klientów pochodzi z poleceń

13 lat

Doświadczenia
w branży

9400

Przedmiotów
czyszczonych rocznie

6 dni

Dyspozycyjności
Pracujemy od Pon - Sob

-23% VAT

Możliwość korzystnego odliczenia podatku VAT

Zaufali nam między innymi: