Czyszczenie wykładzin biurowych Kraków
Pranie wykładzin biurowych i tapicerki dla klientów komercyjnych:

Zachęcamy do oglądnięcia krótkiej prezentacji prania wykładziny obiektowej w biurze w wykonaniu Studio Porządku.

Każdy „chwali swoje” – dlatego jeżeli dla Państwa również liczą się konkrety zachęcamy do przeprowadzenia próby prania przed zleceniem większej ilości. Z chęcią spotkamy się na miejscu i potwierdzimy nasze kompetencje.

Dla kogo:

Ofertę kierujemy do klientów posiadających powierzchnie komercyjne jak i użyteczności publicznej. Obsługiwane przez nas obiekty to głównie parki biznesowe, biura, uczelnie, banki, hotele i restauracje, ale również przedszkola, urzędy, kina itp. Nasze usługi możemy zaoferować wszędzie, gdzie występują wykładziny i meble tapicerowane.

Zachęcamy do przejrzenia zakładki Referencje, gdzie znajdują się pisemne opinie od naszych dotychczasowych klientów biznesowych. Jesteśmy pewni, że sprostamy również Państwa wymaganiom.

UWAGA!  Istnieje możliwość przywiezienia mebli tapicerowanych na czyszczenie + suszenie do naszej firmy. Szczegóły tel. 506 507 171

Jak pierzemy:

W swojej pracy stosujemy wypracowane techniki, światowej klasy sprzęt i sprawdzone preparaty. Jesteśmy w stanie obsługiwać powierzchnie od kilkunastu do kilku tysięcy metrów kwadratowych na terenie Polski.

Opieramy się na metodzie ekstrakcyjnej (dogłębne pranie gorącą wodą) odpowiednio przez nas zmodyfikowanej, aby zmaksymalizować efekty i skrócić czas schnięcia do minimum. Zapewniamy długotrwały efekt bez skłonności do szybszego brudzenia się czyszczonej powierzchni.

Z doświadczeń na polskim rynku wiemy, że nie warto stosować metod pośrednich tj. suche wiórki czy kapsułkowanie, których zaletą jest krótki czas schnięcia, kosztem znacznie mniejszej skuteczności usuwania plam oraz tendencjami do szybszego brudzenia.

Nasza usługa jest w 100% bezpieczna dla wykładzin płytkowych oraz instalacji elektrycznych na podłogach dystansowych. Nie ma mowy o zalaniu instalacji itp. awarii. Potrafimy wywabić często spotykane, lecz bardzo ciężkie do usunięcia plamy po napojach, ślady po tonerze, gumę, pastę do butów i inne ciężkie zabrudzenia. Więcej na temat zaplecza technicznego naszej firmy w zakładce Sprzęt i technologia.

Możemy zaproponować indywidualny harmonogram czyszczenia wykładzin i tapicerki meblowej dostosowany do Państwa obiektu. Interwencyjne usuwanie plam i zabrudzeń oraz odświeżanie na bieżąco najbardziej eksploatowanych sektorów pozwoli na co dzień cieszyć się nienagannym wyglądem pomieszczeń. Systematyczne dbanie o wykładziny i tapicerkę znacznie przedłuża ich żywotność, a pracownicy i klienci czują się komfortowo. Czysta podłoga to wizytówka każdej firmy.

Jaki jest koszt usługi?

Przed podaniem dokładnych kosztów mile widziana jest wizja lokalna i rozmowa z osobą decyzyjną. Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie ze względu na oczekiwania klienta i cały szereg czynników wpływających na cenę, począwszy od jej stopnia zabrudzenia, na powierzchni sumarycznej i innych czynnikach kończąc. W celu konkretnej wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Po przeanalizowaniu podanych informacji prześlemy oficjalną ofertę. mail: biuro@studioporzadku.pl, tel. 506 507 171

Dlaczego my:

– od roku 2011 specjalizujemy się w czyszczeniu
– posiadamy pisemne referencję od szanowanych firm i instytucji
– ponad 100 Klienów pozytywnie oceniło współpracę z nami – Opinie Google
– nowoczesny park maszynowy
– wystawiamy faktury 23% VAT
– działamy na terenie całej Polski
– akceptujemy płatności przelewem oraz gotówką
– bierzemy udział w programie Rzetelna Firma (Krajowy Rejestr Długów)

Teren działań:

Zlecenia wykonujemy na terenie całej Polski, jednak będąc firmą z Krakowa, nasz główny obszar działalności to województwo małopolskie, śląskie i świętokrzyskie.

Dlaczego my?

70%

Naszych Klientów pochodzi z poleceń

12 lat

Doświadczenia
w branży

9400

Przedmiotów
czyszczonych rocznie

6 dni

Dyspozycyjności
Pracujemy od Pon - Sob

-23% VAT

Możliwość korzystnego odliczenia podatku VAT

Zaufali nam między innymi: