Współpraca

Szkolenie z prania tapicerki, dywanów, wykładzin oraz Auto Detailing

Szkolenie w szczególności polecane jest dla wszystkich osób zaczynających przygodę z praniem tapicerki dywanów i wykładzin oraz tapicerki samochodowej, jak również dla firm które już wykonują takie usługi.

Jak widzisz zajmujemy się czyszczeniem zawodowo, na co dzień od 8 lat zatrudniając pracowników. Informacje które przekazujemy na szkoleniu nie są ograniczone konkretną marką. Cała przekazywana wiedza to nasze obiektywne doświadczenia, zebrane podczas czyszczenia tysięcy przedmiotów, używając niemal wszystkich dostępnych preparatów. Niedawno jako właściciel firmy postanowiłem podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem tworząc szkolenie, ale przeprowadzając je według własnych standardów, nie stosowanych dotąd przez nikogo w branży.

W tym biznesie dotychczas do wszystkiego trzeba było dochodzić samemu. Chcę to zmienić. Po kursie w mojej firmie na wstępie wskakuje się na wyższy poziom.

CZY WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W NASZYM KURSIE?

  • Uważamy, że inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją. Kurs w Studio Porządku to nie reklamowy bełkot. Przekazuje konkretne informację i rozwiązania problemów, na które próżno szukać odpowiedzi u handlowców, forach internetowych, prasie, reklamach itp. Mówiąc krótko – jeżeli wchodząc w ten biznes w 2010 roku spotkałbym człowieka, który podzieli się wiedzą którą posiadam obecnie, o wielu usprawnieniach i stosowanej chemii wiedział już wtedy, zaoszczędziłbym mnóstwo czasu, nerwów i pieniędzy. Jeżeli naprawdę chcesz zarabiać czyszcząc – ten kurs zwróci się w przeciągu miesiąca. Zysk jaki będziesz czerpać w kolejnych okresach działalności to już tysiące złotych.
  • Kurs jest skierowany do osób początkujących. Osoby bardziej doświadczone również zapraszam do kontaktu. Dobrze wiemy, że często kilka detali może odmienić naszą pracę i jej efekt. Podejdziemy do sprawy indywidualnie.

DLACZEGO KURS W STUDIO PORZĄDKU?

  • Każde szkolenie przeprowadzam indywidualnie z jedną osobą. Spotkania 1 do 1. Nie ma mowy o kilkunastu osobowych, zbiorowych szkoleniach. 100% czasu i uwagi jest skupione na potrzebach i problemach konkretnego Kursanta.
  • Cały kurs przeprowadza właściciel i twórca firmy Studio Porządku – nie pracownicy czy handlowcy danej chemii lub sprzętów.
  • Sugeruje jaki sprzęt i preparaty wybrać do danych czynności.
  • Zdradzam tajniki, aby praca była łatwiejsza, a efekt jak najlepszy. Tuning sprzętu, najskuteczniejsze odplamiacze itp. zabiegi to niektóre elementy, które poznasz.
  • Po ukończeniu szkolenia Kursant otrzymuje Certyfikat. Dodatkowo dla osób ubiegających się o dotację możemy przygotować indywidualny dokument.
  • Kursant otrzymuje pakiet chemii o wartości 200zł oraz materiały szkoleniowe.
  • Kursant w razie zainteresowania może skorzystać z wysokich RABATów na zakup chemii i sprzętu nowego i używanego, wypracowanych przez lata u różnych dostawców.
  • Kontakt Alarmowy – jeżeli po ukończonym kursie zaskoczy Cię coś na zleceniu, trafisz na problematycznego klienta, możesz liczyć na pomoc w trudnej sytuacji.

CZAS TRWANIA I MIEJSCE KURSU?
ILE TO KOSZTUJE?
SZCZEGÓŁOWY ZAKRES SZKOLENIA.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły, ile trwa szkolenie, koszt kursu oraz jaki jest dokładny zakres – zapraszam do kontaktu: biuro@studioporzadku.pl, poprzez formularz w zakładce KONTAKT oraz telefonicznie 506 507 171.

Zapraszam do zakładki GALERIA oraz REFERENCJE. Ty również możesz osiągać takie efekty.

Dlaczego my?

70%

Naszych Klientów pochodzi z poleceń

8 lat

Doświadczenia
w branży

9400

Przedmiotów
czyszczonych rocznie

6 dni

Dyspozycyjności
Pracujemy od Pon - Sob

-23% VAT

Możliwość korzystnego odliczenia podatku VAT

Zaufali nam między innymi: