Trwałe odbarwienia i plamy nie do usunięcia
(15-09-2017, 09:31)ORIENT CLEANING napisał(a): Witam
Nie wiem czym usunąć wosk z bardzo drogiej kanapy.Zeskrobanie odpadaUśmiech.Nie wiem jak i czym się do tego zabrać.Wosk jest wtopiony w tapicerkę konkretnie.
Jesli mieliście państwo podobne zlecenie.Proszę o sugestie .

Do usuwania wosku dobry będzie Tersus Mega Gel. Ja go używam i daje radę. Nałóż, odczekaj chwilę, możesz się nieco wspomóc tępym nożem i na koniec wypłukać. Będzie OK.

Przy okazji, kojarzycie plamy po kawie w biurach? Tylko takie, które zrobiły się żółte po próbie czyszczenia przez sprzątaczkę. Nie bardzo mogłem to odczarować. Nie miałem przy sobie wtedy, ale chyba warto jeszcze spróbować B175?
Odpowiedz
(17-09-2017, 13:03)Kamyjka napisał(a):
(15-09-2017, 09:31)ORIENT CLEANING napisał(a): Witam
Nie wiem czym usunąć wosk z bardzo drogiej kanapy.Zeskrobanie odpadaUśmiech.Nie wiem jak i czym się do tego zabrać.Wosk jest wtopiony w tapicerkę konkretnie.
Jesli mieliście państwo podobne zlecenie.Proszę o sugestie .

Do usuwania wosku dobry będzie Tersus Mega Gel. Ja go używam i daje radę. Nałóż, odczekaj chwilę, możesz się nieco wspomóc tępym nożem i na koniec wypłukać. Będzie OK.

Przy okazji, kojarzycie plamy po kawie w biurach? Tylko takie, które zrobiły się żółte po próbie czyszczenia przez sprzątaczkę. Nie bardzo mogłem to odczarować. Nie miałem przy sobie wtedy, ale chyba warto jeszcze spróbować B175?

Dzięki.Kupiłem Tersusa i Citrus Gel i Solvall Spottera od przybytku głowa nie boli.Najwazniejsze ,ze wyszedłem z opresji.
Co do zbrazowień statych po kawach to , to akurat przerabiałem.Dokładnie Browning B175 i płuczemy B109.
Odpowiedz
a co jezeli włókna są sztuczne? np. poliamid?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości