Magiczna gąbka
Cześć

Używał ktoś z Was magicznej gąbki? Są takie białe gąbeczki do czyszczenie wszelkich powierzchni. Widziałem zdjęcia jak ludzie tym czyszczą galanterie skórzaną i przeróżne inne rzeczy, efekty wyglądają spektakularnie.

Hit czy ściema?
Jakiej firmy najlepiej kupić? Ma ktoś porównanie?
Odpowiedz
mam jedna od ADBL ale nie testowałem jeszcze,
Koszulki z nadrukiem, wizytówki, ulotki, reklama wizualna , odzież robocza - Pisz PW
Odpowiedz
dużo osób kupuje to z chin i zachwalają. fugi, skórzana galanteria itd. czyści się samą wodą. na zdjęciach niby rewelacja
Odpowiedz
o co chodzi? magia? mozecie zapodac jakis link?
Odpowiedz
A to przypadkiem nie działa niby lekko ściernie? Miałem kiedyś ten wynalazek w ręku i sprawił na mnie właśnie takie wrażenie.
Odpowiedz
http://allegro.pl/listing?string=magiczn...u-1-3-0203

Nie wiem czy jest ścierna. Natknąłem się na to w necie i ciekawi mnie. Chyba kupie bo tanie jak barszcz
Odpowiedz
kupiłem. dam znać jak działa. jest pare fantów do podczyszczenia. może się sprawdzi w jakiś tematach
Odpowiedz
no i doszły te gąbeczki. powiem wam, że ciekawa sprawa. szybko się ścierają ale sprawdza się w niektórych przypadkach. one mają tak jakby lekkie właściwości ścierne, chodź nie widać tego po nich. ale np. lekki kamień z baterii zlewowej zczyściło ładnie, marker z plastiku, taki lakier też z aluminium mi się udało zetrzeć. ale np do fug lipa. ściera się po kilku przetarciach a efekt mizerny.

na czym się u was sprawdzają jeszcze?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości